Atjaunots Salaspils novada tūrisma ceļvedis 2020./2021. gadam

Atjaunots Salaspils novada tūrisma ceļvedis 2020./2021. gadam

Tūrisma ceļvedī apkopoti vairāk nekā 60 interesanti pieturas punkti Salaspils novadā – gan pilsētā, gan Doles salā, gan pārējā novada teritorijā. Ceļvedī ievietots arī saraksts ar novadā pieejamajām naktsmītnēm un ēdināšanas vietām. 
Izdevumā ietverta informācija arī par piemiņas vietām. Ceļvedis izdots A5 brošūras formātā, tas ir ērti lietojams, dodoties iepazīt Salaspils novada plašās tūrisma iespējas. Izdales materiāls pieejams arī angļu un krievu valodā.

Tūrisma ceļveža sākumā aprakstīti TOP 7 jeb 7 populārākie tūrisma objektu Salaspils novadā – Nacionālais botāniskais dārzsSalaspils memoriālais ansamblisDaugavas muzejs, Doles salas dabas parks, Sv. Jura baznīcas drupas un pludmale, piemiņas akmeņi 1605. gada Salaspils kaujas atcerei un piemiņas zīme, kas veltīta Daugavas lībiešiem un viņu vadonim Ako. 

Bukletā varēsiet iepazīties ar informāciju par jaunām apskates vietām. Tās ir sekojošas:
akmens Latvijas simtgadei;
“Saulesdārzi”;
sāls istaba un limfas stimulācijas masāža Salaspilī;
“Svētku paviljons”;
zoo dārzs un atpūtas komplekss “Rezidence” u.c.

Ēdināšanas iestādes saraksts papildināts ar kebabnīcu “Gurman Kebab”.
Nakšņošanas piedāvājumu klāsts
ir papildināts ar viesu namu “Lindiki”.

Ar aktuālo informāciju varat iepazīties viesojoties Salaspils novada Tūrisma informācijas centrā vai apmeklējot mājaslapu www.visit.salaspils.lv, vai sekojot sociālajos mēdijos – Facebook: www.facebook.com/salaspilstic/ un Instagram: @salaspils_visit

Jauno tūrisma materiālu var arī lejupielādēt šeit: https://visit.salaspils.lv/wp-content/uploads/SALASPILS-NOVADA-T%C5%AARISMA-CE%C4%BBVEDIS-2020.pdf

Laipni gaidīti Salaspilī – pirms Rīgas!

20.06.2020|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru