Viesu nams “Villa Dole”

Viesu nams “Villa Dole” ir celts 2004.gadā. No vienas puses to ieskauj Daugavas upe, no otras – mūžzaļš mežs.

“Villa Dole” ir miera un klusuma oāze dzīves steigas tuksnesī. Nama priekšrocības ir tā personiskums, dabas klātbūtne un ērta sasniedzamība. “Villa Dole” ir piemērota vieta mierīgai atpūtai, pastaigām, komandas veidošanas nodarbībām, meditācijai un citām garīgajām praksēm, kā arī sportiskām aktivitātēm.

Pie mājas ir plaša teritorija un dārzs, kur sarīkot sporta spēles vai arī pikniku draugu lokā. Daugavas krastā var atrast vietu gan mierīgai pasēdēšanai, gan makšķerēšanai, gan aktīvai atpūtai. Par senām nēģu un lašu zvejas tradīcijām pastāstīs mājas saimnieks, kura tēvs ir bijis viens no varenākajiem Doles salas zvejniekiem. Šķūnī apskatāma senlietu izstāde – savu mūžu nokalpojuši zvejas piederumi un citas senlietas.

Viesu namā ir septiņi numuri – Saules, Meža, Mēness, Daugavas, Dienvidu, Saullēkta un Rītausmas  Katrs numurs ir paredzēts divām personām, savukārt augšstāva Daugavas istaba būs īsti piemērota arī četru personu ģimenei. Katrā numurā ir atsevišķa higiēnas telpa. Visos numuros ir iespējams izvietot papildu gultas vietas. Kopā varam izguldināt 30 cilvēkus.

Nama darbības laiks ir visu diennakti un bez brīvdienām!
Atpūtas vietā ir atļauts uzturēties ar suņiem!

“Auči”, Doles sala, Salaspils novads
+371 29413963
villadole@gmail.com
www.villadole.lv

56.8621, 24.2484