Aizvadīts karsts velobrauciens pa Salaspils novadu!

Aizvadīts karsts velobrauciens pa Salaspils novadu!

Jūnija pēdējā svētdienā – 27. jūnijā Salaspils Tūrisma informācijas centrs rīkoja velobraucienu ar mērķi iepazīstināt interesentus ar Salaspils novada tūrisma uzņēmējiem un to piedāvājumu. Šoreiz brauciens veda uz Piķurgu un Rūķīšu pusi.
Neskatoties uz karstajiem laikapstākļiem, braucienā piedalījās vairāk nekā 20 braucēju, starp kuriem bija gan vietējie novadnieki, gan Salaspils viesi. Jaunākais velo braucējs bija vecuma kategorijā 3+.

Velobrauciens sākās pie tūrisma centra plkst. 10:00. Pirms došanās ceļā visi dalībnieki tika iepazīstināti ar maršrutu, dienas plānu un drošības noteikumiem.

Pirmā pieturvieta bija zirgu stallis “Piķurgas” (jātnieku sporta klubs “EquiLat”), kur braucējus draudzīgi sagaidīja saimnieki Ilze un Jānis. Šajā pieturvietā bija iespēja uzzināt, kā rūpēties par zirgiem, ar ko jārēķinās, ja ir vēlme uzturēt zirgu vai nodarboties profesionāli ar zirgu jāšanu. Tika sniegta informācija arī par zirgu staļļa piedāvājumu – “Piķurgās” ir iespējams doties izjādēs ar zirgiem dažādām vecuma kategorijām; jāšanas treniņi kā pieredzējušiem jātniekiem, tā arī iesācējiem.

Nākamā apskates vieta bija viesu nams “Lindiķi”, kur velobraucējus, lapenē ar skaisti klātu galdu, sagaidīja saimniece Diāna ar ģimeni. Kamēr mazākajiem brauciena dalībniekiem bija iespēja izlēkāties batutā un pabarot zivis piemājas dīķī, tikmēr viesu nama saimniece izrādīja mītnes telpas un iepazīstināja pārējos braucējus ar viesu nama pamatpiedāvājumu – nakšņošana līdz 10 cilvēkiem, kā arī iespēja nopērties tuvējā pirtiņā.

No viesu nama “Lindiķi” brauciens turpinājās pie saimnieka Avgana, lai apskatītu viņa piedāvājumu – viesu namu “Jaunrūtiņas”.  Šeit pieejama nakšņošana viesu namā, kā arī vasaras periodā – blakus esošajā kempinga mājiņā. Kā papildus pakalpojumus var minēt pirti līdz 25 personām, lapenes, telts un ugunskuru vietas.
Blakus esošais zilo mālu ezers saistīja interesentu uzmanību ar tā dzidrumu un tirkīzzilo krāsu. Kā tika noskaidrots, šis ūdens ir dziedniecisks! Šeit pieejama maksas pludmale. Cena no personas – 2.00 EUR par dienu un bezmaksas autostāvvieta.

Ceļš turpinājās uz veikborda parku “Wakeline”, kur brauciena dalībnieki tika iepazīstināti ar veikborda parka īpašniekiem – Baibu un Vladu.  Harizmātiskie un smaidīgie saimnieki, lai veldzētu ciemiņu slāpes, sagaidīja ar mājās gatavotu atspirdzinošu dzērienu un uzkodām. Lapenē bija iespējams ne tikai patverties no saules, bet arī atpūsties un ieturēt maltīti. Bez sarunām neizpalika arī ilgi gaidītā pelde blakus esošajā ūdens tilpnē. Sajūsmas saucienu pavadīts, saimnieks Vlads sniedza paraugdemonstrējumu ar veikborda dēli. Parka mājīgā atmosfēra un saimnieku viesmīlīgā uzņemšana nevienu braucēju neatstāja vienaldzīgu!

Kā pēdējā apskates vieta bija pirts “Klints”, kur braucējus sagaidīja saimnieks Harijs un pavadīja tos ekskursijā pa teritoriju, kas iztālēm pamanāma dažādo skulptūru dēļ. Apskates laikā saimnieks izrādīja paša rokām celto pirti, kas pieejama līdz 25 personām. Vēl bez pirts pakalpojumiem, saimnieks piedāvā teritorijas nomu dažādiem pasākumiem un atsevišķu vietu teltīm un kemperiem.

Par šiem un citiem tūrisma pakalpojuma sniedzējiem vari uzzināt vairāk, apmeklējot mājaslapu visit.salaspils.lv vai sazinoties ar Tūrisma informācijas centru, zvanot pa tel. +371 67945440 vai rakstos uz e-pastu visit@salaspils.lv. Seko arī sociālajos tīklos Facebook: @salaspilstic un Instagram: @salaspis_visit.

 

Paldies visiem velobrauciena dalībniekiem! Sirsnīgs paldies tūrisma uzņēmējiem par viesmīlīgo uzņemšanu!

Foto galeriju skatīt zemāk!

Tekstu sagatavoja:
Laura Siliņa, Kitija Grigorjeva
Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs

30.06.2020|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru