Apceļo Daugavas lejteci un laimē lidojumu gaisa balonā 2 personām!

Apceļo Daugavas lejteci un laimē lidojumu gaisa balonā 2 personām!

No 2016. gada 1. maija līdz pat 3. oktobrim norisināsies Daugavas lejteces tūrisma reģiona apceļošanas akcija, kuras noslēgumā iespējams laimēt lidojumu gaisa balonā 2 personām.

Daugavas lejtece apvieno 6 novadus – Ikšķili, Ogri, Salaspili, Stopiņus, Baldoni un Ķekavu, un 2016.gadā ir uzsākta akcija “Apceļo Daugavas lejteci”, kuras laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt dažādus tūrisma objektus visā Daugavas lejteces tūrisma reģionā un iepazīt daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas reģionā.

Saņemot akcijas bukletu, ir jāapmeklē 18 objekti, jāuzzina atbildes uz jautājumiem un jāaizpilda krustvārdu mīkla. Aizpildītais akcijas buklets jānogādā Ikšķiles, Ogres, Salaspils vai Ķekavas Tūrisma informācijas centrā. Pilns akcijas nolikums – šeit.

Šī ir lieliska iespēja kopā ar draugiem, radiem vai ģimenes lokā, apceļot savu un netālos novadus, iepazīt jaunas vietas, redzēt iepriekš neredzēto un brīnišķīgi pavadīt laiku kopā.

Akcijas bukletu var saņemt Ikšķiles, Ogres, Salaspils un Ķekavas Tūrisma informācijas centros, vairākos objektos (Nacionālais botāniskais dārzs, Daugavas muzejs, Ogres Vēstures un mākslas muzejs un Suntažu muiža, Suntažu muižas pils un muzejs, Mini zoo “Brieži”, Ķekavas novadpētniecības muzejs, Zanzibāra, Mercendarbes muiža, Baldones observatorija) vai elektroniski lejupielādēt: daugava.travel.

5. oktobrī Baldonē, Mencendarbes muižā, notiks izloze, kurā tiks noteikts galvenās balvas ieguvējs, kas dosies lidojumā ar gaisa balonu virs Daugavas lejteces. Balvu nodrošina SIA “Airkargo”.

Akciju atbalsta Ikšķiles, Ogres, Salaspils, Stopiņu, Ķekavas un Baldones pašvaldības, laivu noma “Jenču laivas”, www.kazaslaukos.lv., Nacionālais botāniskais dārzs, Rāmavas Depkina muiža.

Akcijas nolikums pieejams šeit.

Akcijas bukletu lejupielādēt šeit.

Tavs vasaras piedzīvojums sākas tieši te!

Laura Šīrante,
Ikšķiles novada tūrisma informācijas centra vadītāja
Tel. 26652148

01.07.2016|Tēmas: Jaunumi|1 Komentārs

Viens komentārs

  1. […] Informāciju par akciju “Apceļo Daugavas lejteci” skatīt šeit. […]

Atstāt komentāru