Darba svētki nosvinēti ar saulainu un enerģijas pilnu laivu braucienu pa Mazo Juglu!

Darba svētki nosvinēti ar saulainu un enerģijas pilnu laivu braucienu pa Mazo Juglu!

1. maijā norisinājās laivu brauciens pa Mazo Juglu, kura laikā dalībnieki baudīja saulainu un siltu laiku, iepazīstot Salaspils un Stopiņu novadu no cita skatupunkta! 

Braucienā piedalījās gandrīz 50 cilvēku, no pirmsskolas vecuma līdz pat senioriem. Pats jaunākais laivotājs bija 3 gadus vecs! Kopā pievarēti tika nedaudz vairāk kā 20 km. 

Starta vietā – peintbola parka “Jugland” teritorijā – organizatori sniedza vērtīgu informāciju, kā pārvarēt upes šķēršļus un kurās vietās ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai arī dažās vietās upes līmenis bija zems,  tas piešķīra braucienam piedzīvojuma garšu un netraucēja izbaudīt kopējo pavasara noskaņu un vērot dabas ainavas. Mazā Jugla tik tiešām ir vēl neatklāta laivotāju ūdens pērle! 🙂

Finišā laivotāji mielojās ar siltu zupu, kas vārīta uz ugunskura, kā arī bija iespēja nopērties viesu nama “Sidrabozoli” īstā latviešu pirtī!

PALDIES visiem dalībniekiem par izturību!

Īpašs paldies Stopiņu  novada pašvaldībai (Facebook: @stopinunovadapasvaldiba) un SIA Sidrabozoli (www.sidrabozoli.lv) – Lindai Čakšai ar komandu

Foto: I. Tumana, I. Skrastiņa

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Siliņa (TIC klientu konsultante),

Ieva Tumana (tūrisma organizatore)

 
03.05.2019|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru