Dodies izzinošā ekskursijā kopā ar gidu!

Dodies izzinošā ekskursijā kopā ar gidu!

Vasara ir visaktīvākais laiks, kad cilvēki atpūšas, arī apskatot un iepazīstot tuvāk vietas, kur vēl nav būts, vai tieši otrādi, kur vēlas atgriezties. Arī Salaspils novadam ir daudz interesanta, ko piedāvāt, taču līdz šim novada viesiem tikai Nacionālajā botāniskajā dārzā un Daugavas muzejā bija pieejami gida pakalpojumi.

Pavasarim sākoties, Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar dažādiem speciālistiem – Daugavas muzeja direktoru Zigmāru Gaili, vēsturniekiem Mārtiņu Mintauru un Lilitu Vanagu, Salaspils memoriāla direktoru Juri Vrubļevski, Salaspils novada domes sabiedrisko attiecību daļas vadītāju Lolitu Balcerbuli, Nacionālā botāniskā dārza izglītības darba speciālisti Daci Miezīti, kā arī ar Ikšķiles novada kultūras mantojuma centra “Tīnūžu muiža” vadītāju, vēsturnieku, piemiņas vietu speciālistu Kasparu Špēli – organizēja apmācības profesionāliem, sertificētiem (apliecību ieguvušiem) gidiem, kuru pakalpojumus Tūrisma informācijas centrs turpmāk piedāvās saviem apmeklētājiem un novada viesiem.

Informāciju, kas iegūta apmācību laikā, gidi varēs pasniegt ekskursijās dažādām mērķauditorijām, arī svešvalodās – krievu, angļu, vācu. Gidu saraksts būs pieejams mājas lapā visit.salaspils.lv, sadaļā “Informācija”, “Gidi”, taču ekskursijas jāpiesaka, sazinoties ar Tūrisma informācijas centra darbiniecēm pa tālruni 67945440 vai rakstot uz e – pastu visit@salaspils.lv. Informācijas centra pārstāves ieteiks labākos apskates objektus un vietas atbilstoši interesentu vēlmēm un situācijām.

Salaspils novadam ir ļoti dziļa un interesanta vēsture, kā arī mūsdienās novads ir veiksmīgi sevi pieteicis tūrisma piedāvājumā. “Paceļojot pa Salaspils novadu, var atrast visu Latvijas vēstures gadsimtu un svarīgāko notikumu pēdas. Mūsdienu vēsture ir pārsteigumu pilna, jo tā ir par mums, par mūsu rīcību, kārdinājumiem, pašaizliedzību, uzupurēšanos, ticību un brīnumiem. Neticat? Mēs jums parādīsim,” sola gide Anita Krūmiņa.

Mēs aicinām arī jūs izbaudīt Salaspils novada tūrisma piedāvājumu zinošu gidu vadībā!

06.05.2016|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru