Eiropas zinātnieku nakts – 27. septembrī!

Eiropas zinātnieku nakts – 27. septembrī!

Kā jau katru gadu, arī šogad zinātne mūs sauc!

Zinātnieku nakts devīze – “Zinātne nākotnei”!

Mūsu novada esošās zinātniskās institūcijas – Nacionālais Botāniskais dārzsLatvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” un LU Bioloģijas institūts gaidīs apmeklētājus ar interesantu un dažādu programmu! 🤓

Zinātnieku nakts laikā LU Bioloģijas institūts aicinās iepazīties ar jauno mediju mākslinieku darbu izstādi, bezmugurkaulnieku kolekciju, herbāriju. Varēs uzzināt, kā notiek putnu un sikspārņu pētniecība un gredzenošana Latvijā, kā arī piedalīties interaktīvā spēlē, iepazīstot Latvijas retos augus un sūnas, kā arī daudz kas cits.
Nacionālais botāniskais dārzs piedāvās apmeklētājiem noklausīties bioloģijas doktores Daces Kļaviņas lekciju par to, kā iespējams lielas augu kolekcijas uzglabāt nelielā telpā un kā tās var ietekmēt mūsu nākotni. Stendā varēs iepazīties ar to, kā iespējams kādreiz  varēs nogādāt augus uz citām planētām u.c. aktivitātes.
Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā “Silava” skolēni tiks aicināti piedalīties datorsimulācijas spēlē un iejusties meža apsaimniekotāja lomā, kā arī piedalīties izzinošā viktorīnā “Zini vai mini”. 

Izpēti sīkāk pasākumu programmu un izlem, kur dosies:

🔹Nacionālajā botāniskajā dārzā (plkst. 15.00-22.00): https://www.nbd.gov.lv/lv/jaunumi/Eiropas-Zinatnieku-nakts-2019-Nacionalaja-botaniskaja-darza

🔹Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” (plkst. 14.00-22.00): http://www.silava.lv/silava.aspx

🔹LU Bioloģijas institūts (plkst. 18.00-22.00): https://lubi.lu.lv/aktualitates/

 

🔹Plašāka informācija un citas piedāvātās programmas skatāmas šeit: http://www.zinatniekunakts.lv/programma

Ieeja pasākumos būs par brīvu!
 
 
 
 
26.09.2019|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru