Aizvadīts velo-foto orientēšanās Salaspils posms

Aizvadīts velo-foto orientēšanās Salaspils posms

15.septembrī ģimenes, draugu un radu kompānijas, kas apvienojušās velobraucēju komandās, pulcējās pie Salaspils novada Tūrisma informācijas centra, lai piedalītos aizraujošās sacensībās – Daugavas lejteces velo-foto orientēšanās seriāla 6.posmā. Salaspils posmā startēja 43 aizrautīgas un aktīvas komandas, kam tāpat kā visos iepriekšējos sacensību posmos novada kartē bija jāsameklē punkti un jānofotografējas pie attiecīgajā attēlā redzamā objekta. Visas reģistrētās komandas finišēja noteiktajā kontrollaikā, pirmajām komandām finišā ieradoties jau pēc ~ 2,5 stundām. Absolūtie līderi bija komanda Svētdienas braucēji, kas startēja Sporta grupā un savāca maksimālo punktu skaitu (300), finišējot jau pēc 2 stundām un 5 minūtēm. 2. vietu ieguva komanda Ikšķiles izturība, bet 3. vietā ierindojās Spararats. Šīs komandas sīvi cīkstējušās visos iepriekšējos posmos, tāpēc pēdējā posmā Mārupē sagaidāma interesanta un spraiga cīņa starp kopvērtējuma līderiem, kuru vidū ir arī 4. vietā palikusī komanda Zeltrači.

Izklaides grupā divas pirmās komandas, savācot maksimālo punktu skaitu, ieradās praktiski vienlaicīgi: Romet Team un Stirnu pakaviņi, trešajā vietā atstājot komandu Vienpadsmitie.

Lai gan uz  goda pjedestāla kā ierasts kāpa pirmo trīs vietu ieguvēji katrā grupā, pilnīgi visas komandas saņēma pateicības un piemiņas balvas no Salaspils novada pašvaldības. Turklāt pēc nejaušības principa tika izlozētas komandas, kas ieguva dāvanas no Salaspils posma sponsoriem: kliņģeri no restorāna 4 Pēdas, grāmatu no Daugavas muzeja un dāvanu kartes no atpūtas vietas Ārpus laika, Loku šaušanas Tulpēs, StarKebab, Wakeline.

Paldies Nacionālajam botāniskajam dārzam, par doto iespēju visu komandu dalībniekiem bez maksas apmeklēt gadatirgu!

Paldies atbalstītājiem:  Ķekavas ūdensMadara EcoCosmeticsEzerkauliņiatpūtas komplekss “Bejas”“Pellia a Gusto” kūku fabrika.

Pēdējais – noslēdzošais posms notiks jau šosestdien, 22.septembrī Mārupē, kuram vēl ir iespējams pieteikties. Reģistrēšanās komandām, kas vēl ne reizi nav startējušas nevienā no posmiem: daugava.travel/akcijas. Šajā posmā tiks noskaidroti pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā: pirmās vietas ieguvējiem abās grupās balvā tiks dāvanu karte 300 EUR vērtībā no “Tehnoland”, otrās vietas ieguvējiem – dāvanu karte 150 eiro vērtībā no “VeloProfs”, bet trešās vietas ieguvējiem – dāvanu karte 70 eiro vērtībā no “My Sport”.

16.09.2018|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru