Noslēgusies izstāde “Balttour 2017”

Noslēgusies izstāde “Balttour 2017”

No 3. līdz 5. februārim norisinājās gadskārtējā starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2017”. Salaspils novads tika prezentēts Daugavas lejteces stendā kopā ar Ķekavas, Stopiņu, Baldones, Ikšķiles un Ogres novadiem.
3. februārī tika atklāts stends, kura svinīgajā atklāšanā piedalījās pašvaldību priekšsēdētāji, tūrisma informācijas centru darbinieki un citi interesenti. Šogad apmeklētāji un tūrisma profesionāļi Daugavas lejteces stendā varēja sastapt īstenus vikingus, kā arī uzkāpt uz vikingu kuģa “Üxküll”. Cilvēki izrādīja lielu interesi par iespēju uzkāpt uz kuģa, aprunāties un nofotografēties kopā ar vikingiem. Apmeklētāji stendā varēja uzzināt par tūrisma jaunumiem Salaspils novadā, kā arī pārējos Daugavas lejteces novados. Atklājot stendu tika dots starts akcijai “Apceļo Daugavas lejteci!” un izstādes laikā apmeklētāji varēja uzzināt vienu atbildi un nokļūt solīti tuvāk galvenajai balvai – pirts rituālam, ko nodrošina pirts “Lejasmārtiņi”. Liela daļa apmeklētāju atzina, ka akcijas priekšrocība ir Rīgas tuvums, kā arī norises laiks, un piebilda, ka noteikti atradīs laiku, lai iepazītu Daugavas lejteces reģionu.

Īsts jaunums, ko piedāvājām apmeklētājiem ir kāzu buklets, kurā aplūkojamas skaistākās ceremoniju vietas, svinību vietas, kāzu foto vietas un pieturvietas Daugavas lejtecē. Īpaši kultūras un aktīvās atpūtas mīļotājiem tika izveidots kalendārs – pasākumu plāns. Tas neļaus laist garām nevienu no nozīmīgākajiem pasākumiem Salaspilī un Daugavas lejteces novados.
Novērojām arī, ka izstādes apmeklētājiem ir liela interese par jaunumiem novados, ekskursijām un lielākajiem pasākumiem.
Kā katru gadu uz “Balttour” skatuves uztājās dažādi kolektīvi. Agrā sestdienas rītā apmeklētājus priecēja pūtēju orķestris “Salaspils”, izpildot populārus skaņdarbus un pat Salaspils maršu.

07.02.2017|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru