Lāčplēša dienā TIC sagaida šīs sezonas 7000. apmeklētāju

Lāčplēša dienā TIC sagaida šīs sezonas 7000. apmeklētāju

Svētku nedēļas sākumā, Lāčplēša dienā Tūrisma informācijas centrs (turpmāk – TIC) sveica savu 7000 šīs sezonas apmeklētāju – Līgu no Salaspils!

Līgas kundze sevi sauc par salaspilieti kopš 1973. gada, kad no Garkalnes novada kopā ar ģimeni pārcēlās dzīvot uz Salaspili, tā kā darbavieta viņai piešķīra dzīvokli. Tagad Līgas kundze ir pensionāra statusā, taču nebūt nesēž mājās. Tieši otrādi! Ir aktīva, jo dejo Salaspils senioru deju kolektīvā “Madaras” jau 18 gadus un regulāri interesējas par dažādām aktivitātēm novadā.

Tieši interese par dažādiem jaunumiem bija iemesls, kāpēc Līgas kundze apmeklēja TIC. Viņa ienāca, lai uzzinātu, kādas aktivitātes un ekskursijas ir pieejamas mūsu novadā; tāpat, ar tūrisma centra darbinieku palīdzību, noskaidroja sev piemērotākos transporta laikus no Salaspils līdz Jaundubultiem, kā arī, neaizmirstot par savām kaimiņienēm, tika paņemts vietējais laikraksta “Salaspils vēstis” izdevums. 

Atbildot uz jautājumu, kas ir Līgas kundzes mīļākā vieta Salaspils novadā, nepārprotami tika sniegta atbilde – ūdenskrātuve un pludmales teritorija! Līgas kundzei uz pludmali patīk doties agri no rītiem, kad vēl nav citu cilvēku, jo tad var pabūt viena – pastaigāties vai vienkārši pasēdēt pie Daugavas un pavērot putnus. Salaspils pludmali Līgas kundze noteikti iesaka apmeklēt arī citiem, aicinot izbaudīt visas pieejamās ekstras.

Tā kā TIC jaunā gada sākumā svinēs jau 5. pastāvēšanas gadu, Līgas kundze šajā sakarā vēl: “Lai TIC ir tikpat aktīvs kā līdz šim, lai darbiniekiem vienmēr stipra veselība, jo galvenais taču ir būt veselam, lai var atklāt jaunus tūrisma objektus un strādāt sabiedrības labā!”

 

 

Tekstu sagatavoja:

Laura Siliņa
TIC klientu konsultante

12.11.2019|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru