Piedalies Daugavas lejteces+ velo foto orientēšanās seriālā!

Piedalies Daugavas lejteces+ velo foto orientēšanās seriālā!

12. maijā Ķekavā tika dots starts pirmajam no septiņiem Daugavas lejtece+ velo-foto orientēšanās seriāla posmiem, kas no šī gada maija līdz pat septembra beigām norisinās Daugavas lejteces+ novados: Ķekavā, Ikšķilē, Baldonē, Ogrē, Stopiņos, Salaspilī un Mārupē.

Sacensības veidotas, lai aktīvā un atraktīvā veidā iepazītu septiņu novadu tūrisma piedāvājumu un saredzētu to Latvijas skaistumu, ko ikdienas skrējienā varbūt nepamanam. Lai piedalītos veloseriālā, nav nepieciešama īpaša sagatavotība un finansiāli izdevumi. Dalība sacensībās ir bez maksas, vienīgais, kas ir nepieciešams – velosipēds, kas ir darba kārtībā, lai ar to pārvietotos pilsētvidē un tās apkārtnē. Dalību var pieteikt SPORTA vai IZKLAIDES grupās, lai azarts ir gan sporta un sacensību mīlim, gan laiskam dabas baudītājam, kas brauc ģimenes lokā un nesteidzīgā gaisotnē vēlas iepazīt interesantās novada pērles.

Katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji (gan sporta, gan izklaides grupā) tiks apbalvoti ar novadu sarūpētajām balvām, bet veloseriāla noslēgumā kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji saņems veloseriāla sponsoru balvas – 1.vietas: galvenā atbalstītāja “Tehnoland” dāvanu kartes 300 EUR vērtībā (katra grupa); 2.vieta: “Veloprofs” dāvanu kartes 150 EUR vērtībā; 3.vieta: “MySports” dāvanu kartes 70 EUR vērtībā.

Sacensību posmi:

12. maijs – Ķekava
10. jūnijs – Ikšķile
28. jūlijs – Baldone
4. augusts – Ogre
11. augusts – Stopiņi
15. septembris – Salaspils
22. septembris – Mārupe

Kas jādara?

  • Iepazīsties ar VELOSERIĀLA NOLIKUMU
  • Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem, iesaisti arī bērnus un dodies ģimenes piedzīvojumā! Vecuma ierobežojums nepastāv!
  • Reģistrējies sacensībām DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA
  • Piedalies visos, dažos vai tikai vienā no posmiem
  • Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus darba kārtībā, notrauc putekļus no veloķiveres (drošība pirmajā vietā!), uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu.

Piedalies un iepazīsti Daugavas lejteces+ novadu krāšņākos skatus, apmeklē aktīvās atpūtas vietas un kultūrvēsturiskos objektus, tomēr atceries, ka piedalies sacensībās un ir iespēja iegūt kādu no atbalstītāju sarūpētajām balvām!

Pieteikšanās anketu un sacensību nolikumu meklē www.daugava.travel

Seko līdz aktivitātēm arī  www.facebook.com/Daugava.travel

15.07.2018|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru