Veikot līdz pirmajam ledum, šaut ar bultām un nakšņot Dalī istabā

Veikot līdz pirmajam ledum, šaut ar bultām un nakšņot Dalī istabā

Salaspils novadā ir vietas, kur sajust, nogaršot, pieredzēt un relaksēties! Šeit aktīvās atpūtas cienītāji un arī ģimenes ar bērniem atradīs sev piemērotas nodarbes.

Iepazīsti vietu, kur valda mūzika un māksla! Rīgavas mūzikas un mākslas dārzs ir bezmaksas atpūtas vieta visai ģimenei, kur var gan iemēģināt roku mūzikas instrumentos, gan arī atrast nomaļu stūrīti piknikam. Šajā dārzā norisinās arī dažādi pasākumi – koncerti un sarunu vakari, ko organizē Salaspils kultūras nams. Vairāk par pasākumiem vari uzzināt, apmeklējot mājaslapu: www.salaspilskultura.lv.

Zirgu stallis “Piķurgas”, ar vairāk nekā 30 zirgiem, gaida kā lietus, tā mazus! Šeit vari vizināties zirga mugurā un mācīties saskarsmi ar zirgiem. Pieejama dažāda līmeņa treniņprogramma kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem jātniekiem. Izjādes tiek nodrošinātas visa gada garumā, tā kā ir pieejama arī manēža iekštelpās. 

Ja vēlies realizēt bērnības sapni vai apgūt ko jaunu, tad šaušana ar loku, Salaspils ir īstā vieta, jo Māris no “Tulpes” Tevi gaida 2,5 km garā trasē ar 3D dzīvnieku mērķiem. Izkopt savu šaušanas meistarību varēsi arī šaujot pa kustīgu mērķi! Iemēģināt roku piedāvā arī iesācējiem un bērniem no 7 gadu vecuma. Tiek nodrošināts individuāls ekipējums, treniņapmācība un instruktāža.

Citiem ūdens jau par vēsu, lai slapinātos, taču drosmīgākie ar hidrotērpiem var veikot līdz pat pirmajam ledum. Mājīgais veikborda parks “Wakeline ir vieta, kur saimnieku laipnība un aizrautība spēj iemācīt pat četrgadnieku braukt uz dēļa! Šeit sevi atradīs jebkurš, no bērna, kurš sācis spert pirmos soļus, līdz pat pieredzējušam sportistam!

Pēc jebkuras aktīvas atpūtas, vienmēr ir laiks gardai ēdienreizei! To nodrošinās burgeru restorāns “Burgers 66”, jo šeit pasniedz burgerus ar 100% īstu Latvijas liellopa gaļu, kuru gaidot var uzspēlēt dambreti!

Garšas kārpiņas iepriecināt var apmeklējot mājas vīna darītavu “Saules veltes”, kas aizsākās kā mājsaimniecības hobijs, bet nu jau pāraudzis plašākā piedāvājumā! Visas dzērienu garšas izejvielas iegūtas Salaspilī! Vairāki vīnu veidi, kuru klāsts papildināts arī ar liķieriem un degvīniem. Dodies ekskursijā pa vīna pagrabu, uzzini par vīna tapšanas procesu un degustē vairāk nekā 10 veidu garšas!

Tiem, kuri novērtē dizainu, individuālu pieeju un netraucētu atpūtu tikai divatā – māksliniecisks viesu nams “Ārpus laika” ir vieta numuru viens vēlmju sarakstā! Nosaukums pilnīgi atbilsts vietai – iejūties spilgtajā Boho vai Dali istabas interjerā, ļaujies meditācijai brīvā dabā un greznām ēdienreizēm uz salas dīķa vidū, kur šovasar spēlēja Raimonds Pauls! Šeit notiek augsta līmeņa koncerti! Seko līdzi – drīz tik izsludināta jaunā koncertprogramma!

Vairāk par šīm un citām atpūtas iespējām Salaspils novadā vari uzzināt apmeklējot mājaslapu www.visitsalaspils.lv vai sekojot Facebook: @salaspilstic un Instagram: @salaspils_visit.

Foto: Laura Siliņa, Ieva Tumana

 

Tekstu sagatavoja:
Salaspils novada Tūrisma informācijas centrs
Miera iela 1, Salaspils
+371 67945440
visit@salaspils.lv

28.09.2020|Tēmas: Jaunumi|0 Komentāri

Atstāt komentāru